fbpx

Monika Drab

radca prawny

Jestem ekspertką Business Centre Club ds. odpowiedzialności prawnej członka zarządu, twórczynią platformy VOD Prawo dla zarządu
[Więcej >>>]

Dokumenty i usługi dla Ciebie

Ekspertka Business Centre Club ds. odpowiedzialności prawnej członka zarządu oraz prawa spółek kapitałowych to JA!

Monika Drab04 lutego 20202 komentarze

Z pamiętnika mecenaski …

4 Luty 2020.
Skromność nie jest moją mocną stroną więc śmiało mogę napisać o sobie, że jestem super zorganizowaną kobietą sukcesu, w moim rozumieniu😊 Może dlatego, wbrew wszelkim przeciwnościom losu, skutecznie zarządzam kilkoma firmami, wygrywam batalie sądowe, prowadzę szkolenia w różnych miastach w Polsce i jednocześnie wychowuję dwójkę wspaniałych dzieci. Sama do końca nie jestem przekonana, co z tego jest największym wyzwaniem.

W tym roku uparłam się na coś nowego, innego, niespotykanego dotychczas w mojej branży w takim wydaniu, jak chcę to zrobić. Jednak „To” pozostanie jeszcze przez chwilę tajemnicą, ale już dziś….

Mam dla Was newsa z pierwszej ręki

Wielu z czytelników tego bloga wie, że specjalizuję się w doradztwie i ochronie prawnej członków zarządów w zakresie ich odpowiedzialności cywilnej, karnej i finansowej w szczególności za decyzje biznesowe, działanie na szkodę spółki, długi i zobowiązania spółki czy niezgłoszenie wniosku o ogłoszenie upadłości w odpowiednim terminie.

Doradzam i szkolę członków zarządów jak mogą korzystnie i bezpiecznie zatrudnić się w zarządzie, jak zabezpieczyć prywatny majątek przed, w trakcie i po zakończeniu kadencji w zarządzie.

Przyszedł czas, aby moja wiedza i ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe przyniosły wymierne korzyści członkom jednej z najbardziej prestiżowych organizacji biznesowych w naszym kraju. 

Praca w zarządzie to prestiż, ale też odpowiedzialność…

…dlatego z przyjemnością podjęłam współpracę z Business Centre Club. Zostałam ekspertką ds. odpowiedzialności prawnej członka zarządu oraz prawa spółek kapitałowych.

Uważam, że prezesi i członkowie zarząd zbyt często fokusują się wyłącznie na osiąganiu wyników w zarządzanych przez siebie spółkach, a zdecydowanie za rzadko dbają o odpowiednie zabezpieczenie własnej osoby i prywatnego majątku. A ich odpowiedzialność rozciąga się zwykle dużo dalej, niż są sobie to w stanie wyobrazić przed podpisaniem kontraktu. 

Jak jest z Tobą?

Masz jakieś przemyślenia w tym temacie? Czy są zagadnienia, których się obawiasz? Napisz do mnie, a chętnie przygotuję na ten temat wpis na blogu.

W czym mogę Ci pomóc?

Monika Drab
radca prawny

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Monika Drab Kancelaria Radcowska w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Rafał Chmielewski 4 lutego, 2020 o 23:59

  Pani Mecenas, serdeczne GRATULACJE!

  Rafał Ch.

  Odpowiedz

  monika 5 lutego, 2020 o 08:16

  Dziękuję bardzo!

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez M.D. LEGAL SOLUTIONS w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: