Monika Drab-Grotowska

radca prawny

Jestem partnerem w kancelarii Drab - Grotowska Juszczyńska, Achler reprezentuję strony w postępowaniach sądowych, specjalizuję się w prawie pracy, prawie cywilnym oraz szeroko pojętym prawie gospodarczym.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Zmiany w prawie pracy 2019 dla zarządzających firmami

Monika Drab-Grotowska14 lutego 2019Komentarze (0)

Zmiany w prawie pracy 2019Drogi Czytelniku, 

I ja uległam walentynkowemu nastrojowi☺

Pobierz w prezencie ode mnie PDF >>

A w nim o:

  1. Pracowniczych Planach Kapitałowych lub „Politycy Potrzebują Kasy” dalej jako „PPK” – nowe, pilne obowiązki Pracodawców, bez mojej oceny PPK – po tą zapraszam na priv.
  2. Nowej regulacji tajemnicy przedsiębiorstwa – jak ją teraz chronić i jak długo możesz „ścigać” pracowników?
  3. Zmianach w Kodeksie pracy – co powinieneś jak Zarząd zmienić i jakie uchwały podjąć?
  4. Zakładamy nowe teczki osobowe pracowników – jak to uczynić szybko i sprawnie?
  5. Prowadzimy inaczej dokumenty dotyczące czasu pracy – i co z tą ewidencją? 

Życzę wszystkim miłej i owocnej lektury oraz zapraszam na szkolenia www.AkademiaStosowaniaPrawa.com.pl z walentynkowym rabatem!

Pobierz prezentację:

Monika Drab-Grotowska

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Drab-Grotowska, Juszczyńska, Achler Radcowie prawni i adwokaci spółka partnerska Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Drab-Grotowska, Juszczyńska, Achler Radcowie prawni i adwokaci spółka partnerska z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@dja-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis: