fbpx

Monika Drab-Grotowska

radca prawny

Jestem partnerem w kancelarii Drab - Grotowska Juszczyńska, Achler reprezentuję strony w postępowaniach sądowych, specjalizuję się w prawie pracy, prawie cywilnym oraz szeroko pojętym prawie gospodarczym.
[Więcej >>>]

Dokumenty i usługi dla Ciebie

Wzory dokumentów i klauzul dla członków zarządów

Monika Drab-Grotowska24 lipca 2020Komentarze (0)

Blog odpowiedzialnośćczłonkazarzadu.com.pl od lat dostarcza mi wiele satysfakcji. Nie tylko dzielę się tu z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem, ale też często pozostajemy w kontakcie poza blogiem.

Dodatkową motywacją są dla mnie wiadomości w których utwierdzacie mnie w przekonaniu, że moje artykuły skutecznie rozwiązują problemy konkretnych członków  zarządu.

Dziś robię krok na przód!

Przygotowałam dla Ciebie wzory dokumentów i klauzul, które pozwolą Ci przejść suchą nogą przez okres kadencji. Autorskie wzory, które Ci proponuję w sklepie na blogu to efekt setek dni, które spędziłam na salach sądowych, analizowania orzecznictwa, licznych przepisów oraz interpretacji.

Ty masz tylko jedno zadanie – wdrożyć je w życie!

Zarządzaj spółką bez nerwów o pozbawianie premii, bez obaw o egzekucję z majątku za zobowiązania spółki, bez nieprzespanych nocy przed głosowaniem nad twoim absolutorium.

 Co znajdziesz w sklepie na blogu
OdpowiedzialnoscCzlonkaZarzadu.com

Po pierwsze, „idealny” wzór kontraktu menedżerskiego z klauzulami, które zabezpieczą Cię przed odpowiedzialnością za działanie na szkodę spółki i to w kilku wariantach, w zależności od sytuacji w której się znajdziesz.

Po drugie, zapisy do umowie o zakazie konkurencji, które zagwarantują Ci, że w chwili rozstania z firmą Twoja poduszka finansowa na przyszłość nie zniknie z dnia na dzień.

Po trzecie, kilka wariantów rezygnacji, które uchronią Cię ona przed odpowiedzialnością odszkodowawczą na rzecz spółki. Skorzystaj z nich gdy uznasz, że nadszedł czas na nowy etap w Twojej zawodowej karierze.

Jeśli powołujesz prokurentów i nie wiesz się jaką umowę z nimi podpisać, aby było bezpiecznie zarówno dla Ciebie jak i dla spółki – nie musisz już zastanawiać się jak to zrobić! Skorzystaj z gotowego rozwiązania – wzoru umowy z prokurentem.

I jeszcze coś spod lady…

Jeśli masz już podpisany kontrakt – Zaopiniuj go! Negocjujesz nową umowę – zaopiniuj ją zanim złożysz swój podpis pod tym dokumentem! Otrzymasz ode mnie opinię prawną na temat tego, czy posiadasz mechanizmy, które wystarczająco zabezpieczają Cię, jako członka zarządu przed osobistą odpowiedzialnością.

Powiem Ci, czy możesz spać spokojnie czy też musisz zawalczyć o ich wprowadzenie.

Zapraszam Cię do mojego sklepu na blogu Odpowiedzialność Członka Zarządu.

Dla stałych klientów przewiduję rabaty na kolejne produkty!

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 691 056 465e-mail: sekretariat@dja-legal.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Drab-Grotowska, Juszczyńska, Achler Radcowie prawni i adwokaci spółka partnerska Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Drab-Grotowska, Juszczyńska, Achler Radcowie prawni i adwokaci spółka partnerska z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@dja-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis: