fbpx

Monika Drab-Grotowska

radca prawny

Jestem partnerem w kancelarii Drab - Grotowska Juszczyńska, Achler reprezentuję strony w postępowaniach sądowych, specjalizuję się w prawie pracy, prawie cywilnym oraz szeroko pojętym prawie gospodarczym.
[Więcej >>>]

Dokumenty i usługi dla Ciebie

Blog „Odpowiedzialność członka zarządu” ma już niemal rok!

Monika Drab-Grotowska28 czerwca 2019Komentarze (0)

Jean-Jacques Rousseau, genewski pisarz i filozof, człowiek czynu i bez wątpienia tytan pracy, powiedział kiedyś:

Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

Mam nadzieję, że przez pierwszy rok istnienia tego bloga, każda chwila, „która mogłaby być wykorzystana lepiej”, właśnie tak została przeze mnie wykorzystana. A zatem, wedle przytoczonego cytatu, nie jest stracona.

Blog Odpowiedzialność członka zarządu i rady nadzorczej ma już bowiem niemal rok. To ważny moment. Chwila, w której z jednej strony mogę podziękować Tobie i innym czytelnikom za lekturę i czas, jaki poświęciliście na poznawanie meandrów regulacji prawnych, związanych z tym tematem (DZIĘKUJĘ!), ale z drugiej strony jest to idealny moment na skromne podsumowanie całego bloga i mojej rocznej twórczości.

I tak:

  1. blog był przez pierwszy rok odwiedzony 8.914 razy
  2. największa dobowa liczba wyświetleń zamknęła się w liczbie 880 odsłon bloga
  3. napisałam w tym czasie 28 artykułów.

Najlepiej czytanymi artykułami w mijającym roku były:

Dziękuję! 🙂

Najsłabiej czytanymi, ale przecież nie mniej ciekawymi, w tym zestawieniu artykułami, były zaś te:

Zachęcam Cię gorąco do zajrzenia do tych postów 🙂

A jeśli masz do mnie pytania czy też masz jakieś wątpliwości, to nie wahaj się ze mną skontaktować. Wszystkie potrzebne dane adresowe znajdziesz w zakładce Kontakt >>. A jeśli szukasz szkoleń z zakresu praw i obowiązków członków zarządu, znajdziesz je w Akademii Stosowania Prawa >>

Do usłyszenia! 🙂

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 691 056 465e-mail: sekretariat@dja-legal.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Drab-Grotowska, Juszczyńska, Achler Radcowie prawni i adwokaci spółka partnerska Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Drab-Grotowska, Juszczyńska, Achler Radcowie prawni i adwokaci spółka partnerska z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@dja-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: