Monika Drab-Grotowska

radca prawny

Jestem partnerem w kancelarii Drab - Grotowska Juszczyńska, Achler reprezentuję strony w postępowaniach sądowych, specjalizuję się w prawie pracy, prawie cywilnym oraz szeroko pojętym prawie gospodarczym.
[Więcej >>>]

Dokumenty i usługi dla Ciebie

Ekspertka Business Centre Club ds. odpowiedzialności prawnej członka zarządu oraz prawa spółek kapitałowych to JA!

Monika Drab-Grotowska04 lutego 20202 komentarze

Z pamiętnika mecenaski …

4 Luty 2020.
Skromność nie jest moją mocną stroną więc śmiało mogę napisać o sobie, że jestem super zorganizowaną kobietą sukcesu, w moim rozumieniu😊 Może dlatego, wbrew wszelkim przeciwnościom losu, skutecznie zarządzam kilkoma firmami, wygrywam batalie sądowe, prowadzę szkolenia w różnych miastach w Polsce i jednocześnie wychowuję dwójkę wspaniałych dzieci. Sama do końca nie jestem przekonana, co z tego jest największym wyzwaniem.

W tym roku uparłam się na coś nowego, innego, niespotykanego dotychczas w mojej branży w takim wydaniu, jak chcę to zrobić. Jednak „To” pozostanie jeszcze przez chwilę tajemnicą, ale już dziś….

Mam dla Was newsa z pierwszej ręki

Wielu z czytelników tego bloga wie, że specjalizuję się w doradztwie i ochronie prawnej członków zarządów w zakresie ich odpowiedzialności cywilnej, karnej i finansowej w szczególności za decyzje biznesowe, działanie na szkodę spółki, długi i zobowiązania spółki czy niezgłoszenie wniosku o ogłoszenie upadłości w odpowiednim terminie.

Doradzam i szkolę członków zarządów jak mogą korzystnie i bezpiecznie zatrudnić się w zarządzie, jak zabezpieczyć prywatny majątek przed, w trakcie i po zakończeniu kadencji w zarządzie.

Przyszedł czas, aby moja wiedza i ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe przyniosły wymierne korzyści członkom jednej z najbardziej prestiżowych organizacji biznesowych w naszym kraju. 

Praca w zarządzie to prestiż, ale też odpowiedzialność…

…dlatego z przyjemnością podjęłam współpracę z Business Centre Club. Zostałam ekspertką ds. odpowiedzialności prawnej członka zarządu oraz prawa spółek kapitałowych.

Uważam, że prezesi i członkowie zarząd zbyt często fokusują się wyłącznie na osiąganiu wyników w zarządzanych przez siebie spółkach, a zdecydowanie za rzadko dbają o odpowiednie zabezpieczenie własnej osoby i prywatnego majątku. A ich odpowiedzialność rozciąga się zwykle dużo dalej, niż są sobie to w stanie wyobrazić przed podpisaniem kontraktu. 

Jak jest z Tobą?

Masz jakieś przemyślenia w tym temacie? Czy są zagadnienia, których się obawiasz? Napisz do mnie, a chętnie przygotuję na ten temat wpis na blogu.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 691 056 465e-mail: sekretariat@dja-legal.pl

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Rafał Chmielewski 4 lutego, 2020 o 23:59

Pani Mecenas, serdeczne GRATULACJE!

Rafał Ch.

Odpowiedz

monika 5 lutego, 2020 o 08:16

Dziękuję bardzo!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Drab-Grotowska, Juszczyńska, Achler Radcowie prawni i adwokaci spółka partnerska Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Drab-Grotowska, Juszczyńska, Achler Radcowie prawni i adwokaci spółka partnerska z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@dja-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: